TCD-13-4-75+
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TCD-13-4-75+
TCD-13-4-75+
RF Directional Coupler CATV, Cellular 5MHz ~ 1GHz 13 ± 0.5dB 1W 6-SMD, Flat Leads
Product Tags:
RF directional coupler 75 ohm